Menu

ErgoDesk

Wszystko o biurkach dla dzieci

Biurko regulowane Ergodesk Bologna z nadstawką.

ergodesk

W tym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu flagowy model serii biurek z regulowaną wysokością firmy ErgoDesk, biurko Bologna z nadstawką. Jest to jak to mówi dzisiejsza młodzież biurko „full wypas”, wyposażone w to, co powinno posiadać nowoczesne biurko dla dzieci i młodzieży. Zacznijmy może od tego, że „rośnie” ono wraz z dzieckiem, przez co nie musimy go wymieniać od przedszkolaka aż do studenta.

biurko_ergodesk_bologna_031

Funkcjonalność.

 

Funkcjonalność biurka Bologna dostosowana została do potrzeb osób w każdym wieku. Poprzez regulację i kształt blatu może służyć dzieciom do malowania (kąt pochyłu do 60 stopni sprawia, że może służyć za sztalugę), pisania czy czytania. Dla młodzieży i dorosłych jest idealne do pracy z laptopem (w standardzie podkładka antypoślizgowa czy specjalny otwór na kable). Biurko posiada przestronne szuflady i półki oraz zamontowany z boku haczyk na plecak. W komplecie z biurkiem otrzymujemy bardzo wygodny fotel Ergodesk, również z regulacją wysokości. Poszczególne modele możemy obejrzeć tutaj https://ergodesk.com.pl/krzesla-do-biurka-dla-dzieci/fotele-ergodesk.biurko_ergodesk_bologna_09

Budowa.

 

Parametry techniczne typu wielkość blatu czy szerokość można dobrać indywidualnie do swoich potrzeb warto jednak wspomnieć o wysokości, która regulowana jest w zakresie od 58-78 cm, co w zupełności wystarczy nawet osobą o wzroście prawie 180 cm. Biurko wykonane jest z z bezpiecznej i ekologicznej płyty MDF klasy E1 i posiada certyfikaty ISO9001 i SGS.

© ErgoDesk
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci