Menu

ErgoDesk

Wszystko o biurkach dla dzieci

Biurka EcoDesk.

ergodesk

W poprzednim wpisie pisaliśmy o nowoczesnym biurku z serii ErgoDesk modelu Bologna z nadstawką. Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu biurka z kolekcji Ecodesk. Pod względem funkcjonalności i zastosowania nie różnią się one od swych odpowiedników z kolekcji ErgoDesk. Różnica polega wyłącznie na materiałach, z jakich zostały wykonane.

biurko_ecodesk_e170_01

Po wielu konsultacjach projektanci wybrali do ich produkcji szlachetne drewno, jakim jest buczyna. Wybór ten został dokładnie przemyślany: drewno bukowe jest znacznie tańsze od dębowego, jest za to tak samo wytrzymałe. Jego obróbka też jest łatwiejsza, buczyna znana jest wśród producentów mebli za swoją dużą kurczliwość, co daje łatwość barwienia, lakierowania i polerowania. Podsumowując Buk to spójny i trwały materiał a wykonane z niego meble z pewnością odziedziczą te cechy.

biurko_ecodesk_e170_04

Rodzaj drewna to jedno, trzeba przecież je jeszcze czymś zabezpieczyć. Zabawy i nieostrożność naszych maluchów mogą szybko poniszczyć niezabezpieczone drewno. Środkiem użytym w tym celu jest olej lniany. Podstawowym atutem oraz jego największą zaletą jest jego ekologiczność (żadnej chemii). Bez żadnych przeciwskazań może on mieć kontakt z nawet najmniejszymi dziećmi. Przy tym doskonale zabezpiecza drewno.

biurko_ecodesk_e170_05

Podsumowując, pewnie klikając w tytuł tego artykułu spodziewali się Państwo typowego tekstu zachwalającego biurka z regulowaną wysokością z kolekcji EcoDesk. Mógłbym w prawdzie napisać taki artykuł, ale, po co skoro można to samemu ocenić odwiedzając stronę https://ergodesk.com.pl/biurka-dla-dzieci/biurka-ecodesk. Dziś postanowiłem zwrócić Państwa uwagę na materiał z jakiego zostały one wykonane. Pamiętajcie, nie każde biurko drewniane musi być ekologiczne.

© ErgoDesk
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci